Yardım

Yayınlarımızın incele linklerinde yer alan yayın resimleri (kapakları) tanıtım amaçlıdır. Bu nedenle kafkasyakultur.com, siparişlerinizde size gönderilen yayınların kapaklarının aynı olacağını garanti etmez.

kafkasyakultur.com’dan satın aldığınız kitaplar baskı hatası, cilt hatalarından meydana gelebilecek hasarlardan dolayı iade edilebilir. Bunun için info@kafkasyakultur.com adresine sipariş numaranız ve kitabın hatasını bildiren bir mail atmanız yeterlidir.

Tüm siparişleriniz ödeme onayı alındıktan 1 ile 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Yurt içi siparişlerde ürünün size teslim süresi bulunduğunuz şehre göre değişmekle beraber, Ankara içi siparişlerinizde ürün kargoya verildikten sonra 1 iş günü, Ankara dışı siparişlerde ise genelde 3-5 iş günüdür. Gün içerisinde saat 13:00’den önce verilen siparişler aynı gün, saat 13:00’den sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir.

Yurtdışı siparişlerde ise, teslimat süresi yine kargo firmasına ve siparişin teslim edileceği ülkeye göre değişmek kaydıyla, en az 7 en çok 30 iş günüdür.

Evet, sipariş esnasında fatura adresinizi ayrı, teslimat adresinizi ayrı girmeniz halinde siparişiniz belirttiğiniz adrese gönderilir, faturanız ise belirttiğiniz fatura adresine gönderilir.

Evet, kafkasyakultur.com olarak yurt dışı satışımız mevcuttur. Fakat yurt dışı siparişlerinizde kargo bedellerini kredi kartı ya da banka havalesi yoluyla peşin olarak ödemeniz gerekmektedir

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz bölüme gereken bilgileri doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Kart üstündeki isim, güvenlik kodu ve kart numarasının eksiksiz ve doğru girildiğinden eminseniz kartınız internet üzerinden alışverişlere kapalı olabilir. Bu durumda bankanız ile görüşüp kartınızı internet işlemlerine açtırmanız gerekmektedir

Kartınızın arka kısmında kart numarası sonunda yazılı 3 haneli rakamdır.

Visa, Master Card ve bunların türevleri olan sanal kart gibi kredi kartları geçerlidir.

Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını elektronik olarak info@kafkasyakultur.com email adresine  ödeme onay sayfasında yer alan sipariş numaralarını da ekleyerek göndermeleri gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinde siparişin verildiği değil havalenin hesaplarımıza ulaştığı tarih sipariş tarihi olarak işlem görmektedir.

kafkasyakultur.com dan online olarak kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ile siparişlerde ise, “Banka havalesi ile satın al” linkini tıklamanız ve yazılı olan yönergeleri izlemeniz gerekmekte olup, özellikle yurt dışından yapılan sipariş ödemelerinde, banka komisyon tutarlarının sipariş tutarına eklenerek gönderilmesi gerekmekte olup, aksi durumda eksik yatan tutarlar için tekrar ödeme yapmanız gerekecektir

Kargo ücreti, aldığınız ürünlerin ağırlığı ve belirlediğiniz teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca, yurt içi siparişlerde kargo ödemesini teslimat sırasında yapabilmekle beraber, yurt dışı siparişlerde kargo ödemesini sipariş sırasında peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.

kafkasyakultur.com ‘daki sipariş işlemleri 256 bit şifreleme ile yapılmaktadır. kafkasyakultur.com dan yaptığınız online alışverişte, kredi kart bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanımıza kaydedilmez ve görüntülenemez. Görüntülenmesi ve/veya kaydı yapılmayan bir bilginin başka birilerinin eline geçmesi de mümkün değildir. Kredi kartı bilgilerinizi sadece siz ve kartınızı aldığınız banka tarafından bilinmektedir.

Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.
Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, paket teslimatı sırasında paketin açılarak ürün veya ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda kafkasyakultur.com a bildirilmelidir. kafkasyakultur.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda durumu anlatan bir e-postayı info@kafkasyakultur.com ‘a göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Tüm kargolarımız antlaşmalı olduğumuz özel kargo şirketleri ile gönderilmektedir. Kargo ücretleri her firma için kendi tarifesinde olup kargo ödemeleri sipariş ödemesiyle beraber peşin ödendiğinde veya kapıda ödeme yöntemiyle karşı ödemeli olarak yapıldığında fiyat farklılıkları oluşabilir. Oluşabilecek bu fiyat farklılıklarını bilerek sipariş vermeniz gerekmektedir.

Siparişinizi verdiğiniz anda otomatik olarak siparişinizin alındığına dair sistemde kayıtlı olan email adresinize bir bilgilendirme mesajı gönderir. Mesajınız gelmediği durumda lütfen info@kafkasyakultur.com email adresine durumu anlatan bir email gönderiniz.

Temin etmek istediğiniz ürünleri, alışveriş sepetinize eklemelisiniz. Alışveriş sepetinizde siparişlerinizi biriktirebilir, daha sonra adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuğunuzda, sayfanın üst kısmında bulunan “Hesabım” sayfasına girip kullanıcı panelindeki şifremi unuttum linkine tıklayıp, mail adresinizi yazdığınızda şifreniz mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

Sayfanın üst kısmında bulunan “Hesabım” sayfasına girip, kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak üyelik bilgilerinizi değiştirebileceğiniz sayfaya giriş yapabilirsiniz.

Büyük ihtimalle üye olurken verdiğiniz mail adresinizi yanlış girmişsinizdir, öncelikle mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Eğer adres doğruysa email kotanızın dolu olup olmadığını kontrol ediniz.

kafkasyakultur.com ‘da üyelik tamamen ücretsizdir. kafkasyakultur.com’dan alışveriş yapabilmek ve vermiş olduğunuz siparişlerin takibi için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

SORULARINIZ MI VAR?

İletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..